کارکرد سیستم ردیاب جی پی اس

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی

کارکرد سیستم ردیاب جی پی اس

کارکرد سیستم ردیاب جی پی اس

سیستم ردیاب جی پی اس خودرو چگونه کار می کند؟

سیستم ردیاب جی پی اس خودرو تکنولوژی است که با استفاده از آن ما می توانیم یک خودرو یا ناوگان خودرو را ردیابی کنیم. یک سیستم ردیاب جی پی اس با تعداد زیادی از ویژگی ها ومتدها برای کمک کردن جاسازی می شود و به این دلیل یک سیستم ردیاب خودرو دارای اجزای به شدت مهمی است که آن به صورت موثری کار می کندو نتایج دقیقی را ارائه می دهد.
جی پی اس سیستمی است که کاربردپذیری مهمی برای ردیابی کردن خودرو دارد و به خصوص برای مردمی مفید است که ماشین های گران قیمت می خرند. با این سیستم مانع از دزدی ماشین خود شوید یا حتی ماشین دزدیده شده خود را پس بگیرید.اینترنت با کمک نقشه و نرم افزار می تواند جزئیاتی ازمحل تقریبی خودرو به ما بدهد.

سیستم ردیاب جی پی اس خودرو شامل سخت افزارو نرم افزارهایی است که به ما کمک می کند که به صورت آنلاین یا آفلاین خودرو را ردیابی کنیم.

یک سیستم ردیاب جی پی اس خودرو شامل اجزای زیر است:

یک دستگاهی که به خودرو یا قسمتی از ناوگان خودرو متصل شده است:

قسمت سخت افزاری سیستم ردیاب جی پی اس خودرو خود خودرو است که یک مودم GPS/GSM به خودرو  وصل شده است. این مودم سیگنال هایی از ماهواره یاسیگنالهای رادیویی با کمک نرم افزار ردیاب دریافت می کند.کنترل کننده مودم داده ها راتبدیل می کند وبه سرور داده های مکان خودرو می فرستد.

مرکزپایگاه:

مرکز پایگاه مسئولیت فرستادن و دریافت سیگنال ها را دارد.مرکزهای پایگاه نرم افزارهای ردیاب و نقشه های جغرافیایی را دارند که هرکدام برای ردیابی خودرو با نصب دستگاههای ردیاب خودرو مورد نیاز هستند.

ذخیره کردن پایگاه داده ها و نرم افزار:

پایگاه داده اطلاعات مکان وهرچیزی که دیده می شود را ذخیره می کند.نتایج روی نمایشگری با استفاده از نقشه دیجیتال به نمایش گذاشته می شود.نرم افزار مسئولیت کل کاربردها را برعهده دارد اما برای مطمئن شدن، تما م کاربران با ایدی (ID) مربوط به خودروی خود به سرور وب متصل می شوند.این ایدی های خودرو در پایگاه داده ذخیره شده است و تنها قسمتی از موقعیت خودرو را می تواند ببیند.

دستگاه ردیاب GPS/GSM

یکGSM و ردیاب جی پی اس دستگاهی برای مکانی یابی یا ردیابی کردن محل تقریبی خودروی شما درکمترین زمان با استفاده از اینترنت در کامپیوتر یا گوشی هوشمند است. این دستگاه با دو یا چهار تا سیم به راحتی نصب می شود.سیم کارتGSMبه دور از سطح فلزی درون دستگاه قرار داده می شود.این دستگاه با فرستادن مختصات جی پی اس خودرو از طریق شبکه GSMبا سرویس آنلاین ردیاب کار می کند که مکان خودرو را با نقشه گوگل نشان می دهد.این دستگاه همچنین مشخصات طول وعرض جغرافیایی را به بیش از سه تلفن همراه اس ام اس می کند بدین صورت وقتی که خودرو شما ازمنطقه پیش تعیین کننده خارج شود هشدار می دهد.

از دیگر ویژگی های دستگاه شامل از کار انداختن عملکردهای موتور خودرو است بعنوان مثال از طریق کنترل از راه دور پمپ بنزین را غیرفعال می کندوبا تکان دادن سنسورهای ماشین عمر باتری را افزایش می دهد.و همچنین دکمه SOS/Panicمی تواند هرآنچه که به صورت اس ام اس ( از پیش برنامه ریزی شده) به تلفن همراه ارسال می شود را ذخیره کند.در این دستگاه باتری های قابل شارژی ساخته شده است که شارژآن تا چهارروز می تواند کار کند و به شما کمک کند که خودروی دزدیده  شده ی شما را ردیابی کند .

در این دستگاه نصب کردن یاشارژ کردنی وجود ندارد.شما تنها باید مبلغی بابت سیم کارت GSMو سرویس دهی بپردازیدکه در سایت پیام جی پی اس تمام راهنمایی های  لازم به شما داده می شودو می توانید با خیال راحت ازاین دستگاه استفاده کنید.

در بخش زیر به ویژگی های این دستگاه می پردازیم :

بدون وقفه مکان های اخیر در وبسایت آپلود می شود.
موتور خودرو را به وسیله اینترنت یا فرستادن اس ام اس خاموش می کند.
نیازی به شارژ کردن سرویس platformنیست و به صورت رایگان است.
دارای ماژول SIMCOM GSMمی باشد(باندچهارگانه)
آپلود فاصله درهر سی ثانیه برطبق تنظیمات ردیاب
سنسورهای تکان دهنده ای ساخته شده برای کنترل جی پی اس وبرای خاموش کردن وروشن کردن باتری خودرو
سنسورهای تکان دهنده می تواند بعنوان آژیر تکان دهنده استفاده شود.
وب سایت تاریخچه پیشین ردیابی شده را نشان می دهد.
Platform از نقشه گوگل به صورت رایگان استفاده می کند.
فرستادن آژیر زمانی که ماشین شما از محوطه محصور خارج شود.

 

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا