کاربردهای استفاده از مسیریاب خودرو

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی

کاربردهای استفاده از مسیریاب خودرو

کاربردهای استفاده از مسیریاب خودرو

در همه جای دنیا همیشه سرقت رخ می دهد چه سرقت کیف و پول باشد و چه سرقت انواع ماشین های مختلف، به هر حال باعث نگرانی هر کسی می شود. در واقع پلیس هم تا بخواهد ماشین به سرقت رفته را پیدا کند سارقان سریعا ماشین را اوراق می کنند اما چگونه می توان از ماشین مراقبت کرد آیا با قفل و زنجیر کردن خودرو دیگر سرقتی رخ نمی دهد؟ مسلما تنها دستگاهی که می تواند باعث جلوگیری از سرقت ماشین ها شود مسیریاب یا همان ردیاب خودرو می باشد که در این مقاله ما کاربردهای استفاده از مسیریاب خودرو برای شما شرح می دهیم و شما را با مزایای استفاده از این دستگاه آشنا می کنیم.

شما با نصب مسیریاب خودرو نه تنها می توانید مانع از سرقت خودروتان شوید بلکه می توانید به عنوان دستگاهی برای کنترل رفتار فرزندان و همسر خود استفاده کنید. اینکه همیشه از فرزند و همسر خود بپرسید کجا رفته اید با چه کسی رفت آمد دارید سوالاتی می باشد که باعث به وجود آمدن دلگیری هایی بین خانواده می شود. شما با نصب مسیریاب خودرو می توانید ماشین خود را ردیابی کنید و از موقعیت مکانی آن و مطلع شوید و حتی می توانید دستگاه را طوری روی ماشین نصب کنید که کسی از وجود ردیاب روی ماشین مطلع نشود.

شما می توانید از محصولات شرکت پیام جی پی اس و یا ردیاب آهنربایی برای ردیابی کردن ماشین استفاده کنید. حتی ردیاب آهنربایی دیگر نیازی به سیم کشی نیست تنها در عرض چند ثانیه می توانید ردیاب را که دارای آهنربایی قوی می باشد در هرجای ماشین نصب کنید و از امکانات آن بهره مند شوید.

کاربردهای استفاده از مسیریاب خودرو:

جلوگیری از سرقت:

نصب دستگاه مسیریاب خودرو یا ردیاب خودرو که حتی بعضی اوقات آن را دزدگیر خودرو یا جی پی اس خودرو می نامند باعث می شود که سارقان به فکر سرقت خودرو شما نباشند و حتی در صورت دست دادن به ماشین شما سریعا سنسور تکان دهنده به صدا در بیاید و در صورت سرقت ماشین شما می توانید سریعا ماشین را ردیابی کنید و با فرستادن پیامک ماشین را خاموش کنید.

این دستگاه به شما کمک می کند تا قبل از اوراق شدن ماشین سریعا ماشین را پیدا کنید و نگرانی بابت پیگیری شکایات و پیدا کردن خودرو نداشته باشید.

مدیریت و برنامه ریزی خوب:

اگر شما دارای شرکت توزیع کالا، خدمات رسانی، لیزینگ خودرو و … هستید و بنا به شغل شما تعداد زیادی ماشین دارید و برای شما مهم است که بتوانید با برنامه ریزی دقیق به کارهای خود برسید و مشتریان را راضی نگه دارید و نهایت بهره وری و سوددهی را از کارکنان خود کسب کنید کافیست از ردیاب خودرو استفاده کنید با نصب مسیریاب خودرو می توانید مانع از استفاده شخصی از ماشین ها شوید بلکه با تعیین محدوده جغرافیایی رانندگی ماشین در زمان خارج شدن ماشین به هر نحوی از محدوده تعیین شده سریعا مطلع می شوید و می توانید با خود دستگاه با راننده صحبت کنید و دلیل را جویا شوید.

این دستگاه باعث می شود که تمام کاغذ بازی ها و دزدی سوخت ماشین از بین برود زیرا ریز حرکات و مصرف سوخت توسط این دستگاه ثبت می شود و در صورت تخلف سریعا متوجه این عمل می شوید.

محافظت و مراقبت از خانواده و کنترل آنها:

یکی دیگر از کاربردهای استفاده از مسیریاب خودرو این است که شما باعث می شوید که خانواده و فرزندانتان هنگامی که داخل ماشین هستند احساس امنیت کنند زیرا در صورت گم شدن یا دزدیده شدن توسط دیگران سریعا می توانید آنها را ردیابی کنید. همچنین این دستگاه به شما این امکان را می دهد که از مکانهایی که فرزندانتان و همسرتان به آنجا می رود مطلع شوید و در صورت رخ دادن حادثه ای چون تصادف یا خراب شدن ماشین سریعا مطلع شوید شایان به ذکر است این دستگاه قابلیت شنود داخل کابین ماشین را دارد.

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا