پنج دلیل نیاز دوچرخه سواران به جی پی اس دوچرخه

۸-۲.

پنج دلیل نیاز دوچرخه سواران به جی پی اس دوچرخه

پنج دلیل نیاز دوچرخه سواران به جی پی اس دوچرخه

در گذشته محصولات ورزشی وجود داشتند که آمار بدن همچون کالری های سوزانده، ضربان قلب و زمان تمرین را پیگیری می کردند و محصولات جی پی اس، جزئیاتی چون نقشه منطقه، مسافت مایل های شما در هر ساعت را به شما می دهد. اخیرا دستگاه جی پی اس دوچرخه تمام مزایای این دو دستگاه را در خود گنجانده است و در یک دستگاه به شما این مزایا را ارائه می دهد. ما در اینجا می خواهیم پنج دلیل نیاز دوچرخه سواران به جی پی اس دوچرخه را بررسی کنیم و ببینیم چه دلایلی باعث شده دوچرخه سواران که تعطیلات آخرهفته دوچرخه سواری می کنند یا در مسابقات دوچرخه سواری شرکت می کنند با استفاده از جی پی اس دوچرخه می توانند از ورزش کردن لذت ببرند و حتی این دستگاه می تواند عملکرد آنها را بهبود بخشد و آنها را در ایمنی بودن کمک کند

پنج دلیل نیاز دوچرخه سوار به جی پی اس دوچرخه:

۱- اطلاعات مسیر:

جایی که شما می خواهید اطلاعات مسیر را برای خودتان پیگیری کنید یا با دوچرخه سواران دیگر به اشتراک بذارید جی پی اس دوچرخه می تواند به شما خیلی کمک کند. با جی پی اس دوچرخه شما می توانید اطلاعات مسیر را ترسیم کنید و حتی آنها را در کامپیوترتان آپلود کنید و به تجزیه تحلیل مسیر بپردازید یا حتی این اطلاعات را با هم تیمی تان یا دوستان یا همکاران دوچرخه سوار به اشتراک بگذارید. برخی از تولیدکنندگان جی پی اس دوچرخه انجمن هایی تشکیل داده اند که دوچرخه سواران می توانند مسیرهای خود را آپلود کنند یا حتی مسیرهای دوچرخه سوران دیگر را ببینند. شما نیاز دارید که تغییرات ارتفاع، صعود و فرودها کل مسیر ها را بدانید و این جی پی اس دوچرخه است که اطلاعات را به شما می دهد و شما را آماده رقابت می کند.

۲- مدارک و شواهد:

ما می دانیم که حادثه همیشه اتفاق می افتد و درمسابقات همیشه برخورد بین دوچرخه سواران و ماشین یا حتی برخورد بین دو دوچرخه را می بینیم. زمانی که شما در مسابقات شرکت می کنید و برخوردی بین دوچرخه سوار و ماشین رخ می دهد مسلما دوچرخه سوار شما زخمی و از دور رقابت ها خارج می شود اما در اینجاست که جی پی اس دوچرخه به شما کمک می کند که بفهمید که مقصر این حادثه خود دوچرخه سوار بوده یا سهل انگاری خودرو بوده است. با داشتن جی پی اس خودرو می توانید به پلیس مدارک وشواهدی مبنی بر اینکه دوچرخه سوار شما از چه مسیرهایی عبور کرده بدهید و مقصر را پیدا کنید.

۳- سلامت:

اگر شما تلاش می کنید که وزن خود را کاهش دهید یا تلاش می کنید که ضربان خود را نظارت و کنترل کنید یک دستگاه جی پی اس دوچرخه راه حل کامل برای شما می باشد. جی پی اس دوچرخه به ما این امکان را می دهد که ویژگی هایی چون چربی بدن، ضربان قلب، سطح انرژی و درصد آب بدنتان را مرور کنید. براساس طول مسیر و اعمال انرژی، جی پی اس دوچرخه تان این امکان را به شما می دهد که بدانید در این مسیر چقدر کالری سوزاند و چند درصد آب از بدنتان از دست داده اید و به شما در کاهش وزن کمک کند. همچنین جی پی اس دوچرخه به شما امکان نظارت بر ضربان قلب را می دهد و اگر شما در آرزوی رسیدن به تناسب اندام  هستنید حتما جی پی اس دوچرخه را خریداری کنید.

۴- سبقت جویی تیم:

یکی دیگر از پنج دلیل نیاز دوچرخه سواران به جی پی اس دوچرخه سبقت جویی تیم در رقابت های دوچرخه سواری می باشد. دوچرخه سواری با تیم به بالا بردن انگیزه در شما تاثیر دارد چنانچه شما از جی پی اس دوچرخه استفاده می کنید اگر تنهایی یا با دیگر هم تیمی هایتان دوچرخه سواری کنید این دستگاه به شما اطلاعات مفیدی می دهد که باعث می شود نقاط قوت و ضعف خود و تیم را بررسی کنید و باعث پیشرفت شما و تیم تان می شود.

۵- بهبود خود:

به دلیل ذخیره کردن اطلاعات جی پی اس دوچرخه و دادن آمار جی پی اس شما قادر هستید که نسبت به گذشته پیشرفت کنید و دوچرخه سواری خود را بهبود دهید. جی پی اس دوچرخه با  توجه به اینکه آمار میزان سرعت، ضربان قلب و ارتفاع را به شما می دهد می تواند در بهبود و پیشرفت شما تاثیر زیادی داشته باشد.

با توجه به مزایای جی پی اس خیلی از دوچرخه سواران حرفه ای برای بهبود و پیشرفت در این ورزش و حتی بدست آوردن مدال از این دستگاه استفاده می کنند. حتی اگر دوچرخه سوار حرفه ای نیستید برای داشتن سلامتی و حتی کاهش وزن از این دستگاه استفاده کنید و روی دوچرخه خود نصب کنید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا