هندزفری سیم کارتی مدل B4

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی

هندزفری سیم کارتی مدل B4

این هندزفری از یک بند انگشت نیز کوچک تر طراحی شده است که بر خلاف ابعاد کوچک و ریز آن ، صدای واضح و با شارژدهی مناسبی را برای شما فراهم می نماید . هندزفری نامرئی سیم کارتی مدل B4 دارای یک باتری داخل خود بوده که غیر قابل تعویض است و به محض خالی شدن با شارژرهای معمولی موبایل شارژ می شود .

همچنین خود قطعه هندزفری یک باتری ۳۳۷ معروف به باتری عروس دارد که ۵ ساعت در حالت مکالمه و ۲۴ ساعت در حالت آماده به کار برای شما کار خواهد کرد . اگر به دنبال یک هندزفری با طراحی محسوس برای خود هستید هندزفری نامرئی مدل B4 انتخاب خوب و مناسبی می باشد.این محصول جزو هندزفری های سیم کارتی می باشد.
هندزفری نامرئی تکی میک اسپای
وارد کردن هندزفری نامرئی داخل گوش
برای وارد کردن هندزفری به داخل گوش ابتدا به آرامی قسمت دم پشتی آن را گرفته و داخل گوش قرار دهید سپس کمی آن را هل دهید تا به بیشتر به داخل برود . در هنگام وارد کردن هندزفری مخفی به داخل گوش اصلا و ابدا نگران نباشد چرا که توسط دم پشتی آن به راحتی می توانید آن را بعدا خارج کنید .
هندزفری مخفی
طریقه وارد کردن هندزفری مخفی به داخل گوش
خارج کردن هندزفری نامرئی داخل گوش
برای خارج کردن هندزفری نامرئی از داخل گوش ابتدا نوک دو انگشت سبابه و شصت خود را کمی داخل برده و سپس قسمتی از سر دم هندزفری را گرفته و آن را به آرامی به بیرون بکشید . کمی بعد هندزفری خارج خواهد شد .

333

خرید از سایت رول کالا
طرز استفاده از دستگاه هندزفری نامرئی مدل B4

استفاده از این محصول ریز بسیار ساده می باشد. ابتدا دستگاه را از طریق پورت میکر یو اس بی موجود در قسمت پایین آن شارژ نموده.

سپس باتری هندزفری را درون آن قرار داده آن را درون مجرای گوش قرار دهید.

پس از شنیدن صدای خش خش بسیار کمی که نشانه روشن شدن سمعک میباشد سیم کارت خود را درون شیار موجود در دستگاه قرار داده و دکمه موجود بر روی محصول را چند ثانیه به سمت پایین نگاه دارین.
مزیت های هندزفری نامرئی مدل B4 در زمان ویروس کرونا

همانطور که می دانید بیماری همه گیر کرونا در جهان در حال گسترش و شیوع پیدا کردن است . یکی از راههای شیوع ویروس از طریق ارتباط دستی است لذا در طول روز اگر دستتان به جایی که ناقل این ویروس بوده باشد تماس پیدا کرده و با آن دست به تلفن همراه خود دست زده باشید ویروس به راحتی به تلفن همراه منتقل می شود . قسمت بد ماجرا اینجاست که اگر تماسی هم با شما گرفته شود تلفن خود را به محض نزدیکی با گوش ویروس را به سر خود هم منتقل کرده اید . حال نتیجه گیری کنیم که مزیت هندزفری نامرئی سیم کارتی مدل B4 در زمان کرونا چیست :

با هندزفری نامرئی سیم کارتی مدل B4 شما دیگر نیازی به دست گرفتن تلفن همراه خود ندارید .
هندزفری نامرئی مدل B4 دارای قابلیت Auto answer بوده و به محض دریافت تماس آنرا برقرار می سازد و شما نیازی به انجام هیچ کار اضافیی ندارید .
دارای یک هندزفری مخقی بوده که به راحتی نه دیده خواهد شد و نه دستی به آن برخورد می کند چرا که این قطعه داخل گوش قرار گرفته و به راحتی خارح نمی شود چرا چون همانطور که می دانید بسیاری از هندزفری ها و هدست ها گاها در لغزش بوده و شخص استفاده کننده می بایست با دست خود آن را محکم و سرجای اولش برگرداند . با این دستگاه دیگر فکر تنظیم کردن آن را فراموش کرده و با خیال راحت استفاده کنید .

شنیدن صدای آهنگ روشن شدن دستگاه درون هندزفری نشانه روشن شدن دستگاه و امکان تماس با آن می باشد.

این دستگاه امکان برقراری تماس به صورت خودکار auto answer را نیز دارد.

با تلفن دیگری شماره سیم کارت قرار داده شده در دستگاه را بگیرید . خواهید دید که پس از اولین بوق کوتاه تماس به طور اتوماتیک وصل خواهد شد و شما امکان مکالمه با آن طرف خط را پیدا خواهید نمود.

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا