نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

برای مثال یکی دیگر از مواردی که باعث می شود افراد در منزل خود، دوربین مخفی کوچکی نصب کنند این است که رفتارات شخص خاصی را زیر نظر بگیرند. منظور از این موضوع این است که ممکن است در روز اعضای خانواده بیرون از منزل بوده و کودکشان را تحت مراقبت پرستار قرار دهند. با نصب دوربین مخفی کوچکی می‌توانند مسئولیت پرستار کودک خود را بسنجند، به این صورت که پس از ورود به منزل خود، ویدیو ضبط شده را مشاهده نموده یا در طول روز، به صورت آنلاین، تمام رفتار پرستار کودک خود را از گوشی همراه خود مشاهده نمایند.

حتما بخوانید: آموزش سیم کشی دوربین مدار بسته

یکی از نکات مهمی که در نصب دوربین مخفی کوچک در منزل باید به آن توجه شود این است که دوربین مخفی در محل مناسبی جاسازی شود. بهترین مکان نصب دوربین در منزل، مکانی است که بر همه فضای منزل دید گسترده ای داشته باشد. در حقیقت اجسامی که طولانی مدت در مکانی ثابت هستند، محل مناسبی برای نصب دوربین مخفی در منزل هستند که از جمله این آن ها می توان به پریز برق، ساعت دیواری، آینه، لوازم خانگی و… اشاره کرد که در ادامه مقاله به توضیح مختصری درباره برخی از آن ها می پردازیم.
نصب دوربین مخفی بر پریز برق

یکی دیگر از مکان هایی که می توان به کار نصب دوربین پرداخت، پریز برق است. برای نصب دوربین مخفی در پریز برق به این نکته توجه داشته باشد که پریز برق در نزدیکی سوئیچ چراغ باشد. همچنین اگر قصد هزینه دارید می توانید از دوربین مخفی مدل سوئیچ استفاده کنید. این نوع از دوربین مخفی ها مانند سوئیچ نوری به نظر می رسند ولی در حقیقت دوربین مخفی هستند که نصب این گونه دوربین‌ها نیز بسیار ساده می باشد.
جاساز دوربین مخفی بر آینه

یکی دیگر از مکان هایی که معمولا می توان دوربین مخفی را به خوبی روی آن جاسازی کرد، آینه می باشد، اما دوربین مخفی را باید پشت آینه‌ای دو طرفه در منزل نصب کرد.
دوربین مخفی در ساعت دیواری

یکی دیگر از محل هایی که جزء مخفی ترین مکان ها به شمار می آید، ساعت دیواری است چون معمولا ساعت دیواری، زاویه دید گسترده ای دارد و با نصب دوربین مخفی داخل ساعت دیواری، کمتر کسی به بودن دوربین مخفی در داخل ساعت دیواری شک می کند.

268
290

مکان مناسب جهت نصب دوربین مخفی

قبل از اینکه به خرید دوربین مخفی بپردازید نیاز است تا در ابتدا به مکانی که قرار است دوربین در آنجا نصب گردد توجه نمود و تعداد مناسب دوربین را برای خرید در نظر گرفت. مکان هایی جهت نصب دوربین مخفی مناسب می باشند که بتوانند دید مستقیمی را به فرد ارائه دهند و زاویه گسترده ای را فراهم نمایند.

مکان هایی در منزل وجود دارند که دید بهتری نسبت به سایر مکان ها داشته و معمولا برای نصب دوربین مخفی به کار گرفته می شوند. از این مکان ها می توان به آینه، سنسورهای دود نصب شده در منزل، در جایی از لوازم خانگی مختلف مانند تلویزیون، یخچال و …، میله پرده، داخل ساعت دیواری و وسایل این چنینی اشاره کرد.

در صورتی که بخواهید لین دوربین ها کاملا از دید افراد مخفی بمانند و دیده نشوند باید انواعی از آنها که دارای اندازه ای کوچکتر می باشند را خریداری نمایید. پیشرفتی که در تکنولوژی انواع دوربین های مداربسته و دوربین های مخفی حاصل شده است به کوچکتر شدن اندازه آنها منجر شده است.
شماره تماس مشاوره رایگان فروشگاه رول کالا ۰۹۹۲۷۸۴۱۱۸۲

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا