فروش انواع ردیاب خودرو

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
۷-۲

فروش انواع ردیاب خودرو

فروش انواع ردیاب خودرو

در این سال های اخیر تمایل افراد به استفاده از سیستم های امنیتی مدرن بیش تر شده است. از مهم ترین و بهترین های این سیستم ها را می توانیم انواع ردیاب خودرو بدانیم که افراد با شناخت آن بیش تر به آن تمایل پیدا کرده اند. امکانات ردیاب خودرو مشابه هیچ محصولی نیست و بسیار دقیق می باشد.

ردیاب خودرو از محصولات کاربردی است که صاحبان خودرو جهت تامین امنیت خودروهای خود نیاز به آن دارند.

مدل های مختلفی از ردیاب خودرو وجود دارد که در برابر رطوبت و ضربه مقاومت بالایی دارند. این ردیاب ها با نصب یک سیم کارت ساده داخلی کار می کنند و قابلیت کار با تمام اپراتورها را دارد.

ردیاب خودرو که توسط این شرکت ارائه می شود فقط مختص ایران نیست و افرادی که در کشور دیگر زندگی می کنند نیز می توانند از مزایای داشتن این ردیاب ها برای کارهای شخصی و یا خودرو خود و دیگران استفاده کنند که در ادامه آن را شرح خواهیم داد.

 

امکانات ردیاب خودرو

ردیاب ها از محصولاتی می باشند که دارای امکانات زیادی بوده و باعث راحتی کار خریدارن خواهد شد. این ردیاب ها با داشتن جی پی اس پرقدرت می توانند کارهایی مانند ردیابی آنلاین و آفلاین را انجام دهند.

سایر موارد را می توان خاموش نمودن خودرو از راه دور،آلارم در زمان روشن شدن خودرو، آلارم در زمان باز شدن درب خودرو، هشدار در زمان ضربه های ناگهانی به خودرو یا تصادف و… می باشد.

بررسی امکانات انواع ردیاب

مشخص نمودن محدوده جغرافیایی برای خودرو
ارائه دادن طول و عرض دقیق جغرافیایی و یا آدرس دقیق
تعیین کردن سرعت برای خودرو
هشدار در زمان باز شدن درب خودرو
داشتن هشدار اضطراری
خاموش نمودن خودرو با پیامک
امکان پشتیبانی از SMS,GPRS,GSM
ارائه گزارش مسیرهای طی شده حتی چند سال

کاربرد انواع ردیاب

ردیاب های خودرو رو می توان از نمونه دستگاه های پیشرفته ای می باشد  که امنیت خودرو را تامین می کند و می تواند برای تمام صاحبان خودرو کارایی داشته باشد.

علاوه بر مصارف شخص ردیاب خودرو مصارف سازمانی هم دارد. امروزه بسیاری از موسسات و یا شرکت های حمل و نقل می توانند خودروهای خود را در هر حالت و در هر مکانی از طریق نقشه ای و اپلیکیشنی که شرکت فروشنده ردیاب خودرو در اختیار آن ها خواهد گذاشت، کنترل کرده و در صورتی که راننده ای تخلفی نمود پیگیری کرد.
کاربرد انواع ردیاب خودرو برای تمامی افراد که در کارشان نیاز به حمل و نقل با خودرو و یا موتور سیکلت می باشد کارایی دارد.

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا