ردیاب شخصی مخفی

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
۱۰-۳

ردیاب شخصی مخفی

ردیاب شخصی مخفی

با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز شاهد آمدن وسایل جالب برای مراقبت از کودکان و تمام افراد می باشیم. امروزه اگرچه هنوز به صورت علنی شاهد آدم ربایی و گم شدن کودکان و افراد بزرگسال و مبتلایان به آلزایمر هستیم، اما دستگاهی به نام ردیاب شخصی وجود دارد که باعث می شود شما از موقعیت جغرافیایی کودکان و افراد مختلف مطلع شوید. با اینکه بعضی ها معتقدند که این دستگاه به نوعی جاسوسی محسوب می شود اما کارشناسان با این هدف که داشتن دستگاه ردیاب شخصی باعث سهولت آزادی افراد و در عین حال مراقبت از آنها را تعیین کرده است.

در این بین انواع ردیاب شخصی وجود دارد که مصرف ردیاب شخصی مخفی به صورت متداول روز به روز بیشتر می شود زیرا استفاده کننده ها دنبال دستگاهی می گردند که کمتر کسی تشخیص دهد که این دستگاه ردیاب شخصی است.

وجود انواع دستگاه ردیاب شخصی و رقابت بین شرکت های سازنده باعث متنوع شدن این نوع دستگاه شده است دستگاهی که کمک می کند که بتوانید در هر لحظه مراقب کودکان خود باشید در زمانی که کار و مشغله کاری باعث می شود که شما از فرزندان خود دور شوید و به آنها اجازه دهید با دوستان خود به بیرون روند مسلما دل نگرانی هایی هم به همراه می آورد اینکه به محیط های نا امن نروند و کسی مزاحم آنها نشود و حتی اگر بیمار مبتلا به آلزایمر دارید و نمی توانید دائما آنها را در خانه حبس کنید می توانید با خرید ردیاب شخصی مخفی به آنها اجازه دهید تا نسبتا آزادتر باشند و در عین حال با داشتن ردیاب جی پی اس از راه دور مراقب آنها باشید.

امروزه تمام مردم از فواید ردیاب شخصی مطلع هستند و می دانند که این دستگاه چه کمکی می کند اما همه دنبال این هستند که دستگاه هایی با کیفیت عالی استفاده کنند و در عین حال از دستگاهی با سایز کوچک استفاده کنند تا کسی متوجه وجود ردیاب نشود.

انواع ردیاب شخصی مخفی:

گردنبند:

خیلی از شرکت های سازنده ردیاب شخصی امروزه به  این نتیجه رسیده اند اگر ردیاب شخصی را به صورت گردنبند بسازند کمتر کسی متوجه وجود این دستگاه می شود و توانسته اند ردیاب شخصی مخفی را به شکل های مختلف تولید کنند حتی ردیاب شخصی را به شکل گردنبند به اندازه یک سکه پنجاه تومانی هم ساخته اند که در نگاه اول بعنوان یک گردنبند تزیینی شما آن را می بینید.

ردیاب قابل استفاده در کوله:

یک نوع ردیاب دیگر امروزه متداول وجود دارد که به اندازه قوطی کبریت می باشد و در عین حال می توانید آن را در کوله بچه فرزندتان بگذارید تا آنرا ردیابی کنید و حتی می توانید آن را داخل کیف پول خود یا چمدان خود بگذارید تا در صورت گم شدن یا سرقت آن سریعا چمدان و یا کیف پول را پیدا کنید.

ساعت مچی:

یکی دیگر از انواع ردیاب شخصی مخفی به شکل ساعت مچی می باشد که شاید کمتر کسی متوجه این شود که این ساعت مجهز به ردیاب جی پی اس است. و تمام امکانات یک ساعت مچی را دارد و در عین حال ضدآب می باشد و حتی برخی از این محصولات شامل بازی برای سرگرم کردن کودکان نیز می باشد.

کفش هوشمند:

اما جدیدترین محصولی که امروزه ساخته شده است گذاشتن تراشه ردیاب در داخل کفش می باشد که می توانید با پوشیدن کفش بدون اینکه کسی از وجود ردیاب داخل کفش مطلع شود برای ردیابی کودکان افراد و … استفاده شود.

به غیر از موارد بالا ردیاب شخصی مخفی به اشکال دیگر وجود دارد که شرح دادن آن طولانی می شود. تمامی این دستگاه ها قابلیت ردیابی به صورت آنلاین را دارد و حتی دارای پورت  usb  و یا باتری اضافی می باشند و در عین حال در تمام نقاط جهان قابل ردیابی کردن هستند. علاوه بر این دارای دکمه sos برای تماس دوطرفه و حتی قابلیت شنود روی دستگاه گذاشته شده است.

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا