ردیاب خودرو ,ردیابی انواع اپراتورهای تجهیزات سنگین

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
۱۳-۳

ردیاب خودرو ,ردیابی انواع اپراتورهای تجهیزات سنگین

ردیاب خودرو ,ردیابی انواع اپراتورهای تجهیزات سنگین

ردیاب جی پی اس برای اپراتورهای تجهیزات سنگین

ایمن کردن تجهیزات سنگین برای صاحبان این تجهیزات امری پرهزینه می باشد. اما در حال حاضر با یک دستگاه GPS ساده و با ضمانت می توانید به طور مداوم در هر زمان و هر شرایطی نسبت به ایمنی تجهیزات خود آرامش خاطر داشته باشید.

شرکت های راه اندازی و تولید ماشین آلات سنگین همیشه در معرض از دست دادن سرمایه خود از طریق سرقت و یا سو استفاده از وسایل می باشند. بسیاری از این شرکت ها از طریق روش هایی ناکارآمد و پر هزینه و زمان بر نسبت به حفظ دارایی های خود اقدام می کنند. راه جدیدی برای پیگیری وضعیت این تجهیزات با صرف و هزینه کمتر وجود دارد.

موارد مورد نیاز:

با استفاده از ردیاب GPS جهت پیگیری وضعیت تجهیزات سنگین، چگونه می توانید در حفظ پول و زمان خود صرفه جویی نمایید؟

آیا نیازهای دیگری در کنار استفاده از دستگاه ردیاب GPS جهت نظارت بر تجهیزات سنگین خود احساس می کنید؟

آیا تجهیزاتی سنگینی که در حال حرکت از یک مکان به مکان دیگر هستند نیز نیاز به نظارت دارند؟

شرح:

با استفاده ازدستگاه ردیابGPS شما می توانید بدون صرف وقت و هزینه زیاد بصورت روزانه، از طریق تجهیز کردن دستگاه های خود به این وسایل آرامش خاطری در جهت حفظ اموال خود با صرف وقت و هزینه کم داشته باشید. به این ترتیب می توانید با تجهیز کردن وسایل به این ردیاب ها در همه زمان ها از وضعیت اموال خود به خوبی آگاهی داشته باشید.

راه حل:

با دستگاه ردیاب GPS کاربران نه تنها می توانند روی تجهیزات و وسایل خود نظارت کامل داشته باشند، بلکه می توانند از آنچه در اطراف آن وسایل در حال وقوع است نیز آگاهی داشته باشند. هم چنین می تواند سنسورهای تشخیص حرکات قطعات داخلی و خارجی وسایل، اندازه گیری دما، اندازه گیری مقدار سوخت و حتی تشخیص مقدار آب نیز به این وسایل اضافه شوند.

چگونگی:

پیگیری وضعیت تجهیزات سنگین مانند ژنراتورها و یا سایر دارایی های با ارزش برای یک شرکت دارای اهمیت بسیاری می باشد. دستگاه هایی که در زیر ذکر شده اند می توانند برای نظارت بر تجهیزات سنگین مورد استفاده قرار گیرند. هم چنین سنسورهایی را می توان برای افزایش امنیت و نظارت بر نگهداری به این وسایل اضافه کرد.

به عنوان مثال می توان یک ژنراتور را با سنسورهایی جهت کنترل سطح سوخت و همچنین تشخیص سطح آب مجهز کرد که مسلما هر دوی این موارد می توانند در صرفه جویی پول و وقت نقش مهمی داشته باشند. هم چنین سنسورهای دیگری جهت کنترل دمای قطعات حساس تجهیزات سنگین وجود دارد که به شدت مورد نیاز شرکت ها می باشد. به این ترتیب می توان با استفاده از این امکانات باعث افزایش عمر تجهیزات و کارآیی آنها شد.بنابراین می توان توسط هشدارهای داده شده به وسیله این ردیاب ها نسبت به تعمیر و رفع مشکل آنها اقدام نمود و با صرف این هزینه باعث بالارفتن کارایی و طول عمر تجهیزات خود شوید.

 

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا