ردیاب خودرو برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی

۱۰-۲

ردیاب خودرو برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی

ردیاب خودرو برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی

شرکت های حمل و نقل در شاخه های زیادی به حمل و نقل کالا، ماشین و مواد می پردازند در این بین شرکت های حمل و نقل مواد شیمیایی، سمی و اشتعال از خطر بالایی بهره مند هستند در عین حال که این شرکت ها سود زیادی از حمل و نقل مواد شیمیایی بدست می آورند اما دچار مشکلات زیادی چون تصادفات، نداشتن ایمنی و … هستند. استفاده از ردیاب خودرو برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی می تواند این اطمینان خاطر را به صاحبان شرکت ها بدهد که می توانند به صورت آنلاین ماشین ها را ردیابی کنند و از رفتار رانندگان چون سرعت غیرمجاز، خواب آلودگی و تصادفات مطلع شوند.

ماشین های حمل و نقل مواد شیمیایی در حین حمل و نقل دچار مشکلات زیادی چون خرابی مسیر، گرم شدن، سرعت بیش از حد و خرابی ماشین ها و… هستند که اگر به موقع به آنها رسیدگی نشود نه تنها باعث خسارات هنگفتی می شود بلکه با منفجر شدن ماشین باعث از بین رفتن جان راننده و از بین رفتن مواد شیمیایی می شود.

در این جا شما را با مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی آشنا می کنیم تا متوجه شوید که ردیاب جی پی اس چقدر برای این ماشین مفید و ارزشمند می باشد.

مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی:

نظارت بر رانندگان:

ماشین های حمل و نقل مواد شیمیایی حساس هستند بنابراین نظارت داشتن بر رفتار رانندگان بسیار اهمیت دارد با نصب ردیاب خودرو روی ماشین می توانید ازمیزان سرعت رانندگان مطلع شوید و با استفاده از نقشه جی پی اس از موقعیت جغرافیایی ماشین مطلع شوید و حتی در صورت رخ دادن تخلفاتی چون سرعت غیرمجاز، فرستادن پیامک و صحبت کردن با تلفن در حین رانندگی صورت گیرد سریعا دستگاه ردیاب خودرو پیامک یا ایمیلی برای مدیران و کسانی که مسئول کنترل رانندگان می باشند می فرستد که آنها می توانند سریعا این نکات را به رانندگان گوشزد کنند تا باعث رخ دادن حوادث ناگوار نشوند.

سنسور:

وجود سنسور دما در دستگاه ردیاب خودرو برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی بسیار مفید است زیرا دمای مواد شیمیایی باید نرمال باشد و در صورت کم و زیاد شدن دمای آنها ممکن است به انفجار و رخ دادن حوادث ناگوار شود وجود سنسور دما، وزن و تکان دهند ردیاب خودرو باعث می شود که تمام نکات ایمنی رعایت شود.

مسیریابی بهتر:

انتخاب جاده خوب برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی حائز اهمیت است با استفاده از ردیاب خودرو برای ماشین حمل و نقل مواد شیمیایی و استفاده از نقشه جی پی اس دستگاه بهینه سازی مسیر را انجام می دهد و در عین حال که نزدیکترین مسیر را به راننده نشان می دهد رانندگان را از وجود جاده ها خراب و پر ترافیک مطلع می کند.

گزارشات کامل:

با استفاده از ردیاب خودرو می توانید از تمام اطلاعات خودرو مطلع شوید و حتی از میزان مصرف سوخت ماشین، ریز حرکت ماشین ها و توقف ها و زمان رسیدن به مقصد مطلع شوید. در واقع ردیاب خودرو دستگاهی امن برای مدیریت و کنترل ماشین ها می باشد.

جلوگیری از سرقت ماشین:

محموله هایی چون مواد شیمیایی هم دارای ماشین های گرانقیمت می باشند و هم محموله های با ارزشی محسوب می شوند اینکه در بین راه و گذشتن از پلیس راه های مختلف سارق اقدام به سرقت ماشین کند باعث می شود که خسارت هنگفتی وارد شود اما نصب ردیاب خودرو به شما این اطمینان را می دهد که می توانید ماشین را ردیابی کنید و حتی در صورت سرقت ماشین سریعا با فرستادن ماشین خودرو را خاموش کنید.

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا