ردیاب خودروی یدک کش

۵-۳

ردیاب خودروی یدک کش

ردیاب خودروی یدک کش

اگر هدف شما بدست آوردن دقت وسرعت در رانندگی، رضایتمندی مشتریان و در نهایت پیشرفت و سودهی در کسب و کارتان است با استفاده از ردیاب خودروی یدک کش شما می توانید مطلع شوید که نزدیک ترین خودروی یدک کش به ماشینی که باید بوکسل شود کجاست وسریع به راننده خبر دهید تا به محل مورد نظر برود باعث سرعت در پاسخگویی به مشتریان و ارائه خدمات مورد نیاز به آنها شود.

خیلی ازمردم هستند که دچار مشکلات فنی ماشین خود در هنگام مسافرت می شوند بنابراین صرفه جویی در زمان برای آنها خیلی حائز اهمیت است و در این هنگام است که شما می توانید با استفاده از ردیاب نصب شده روی خودروی یدک کش از مکان  آن مطلع شوید و سریعا آنرا به محل مورد نظر اعزام کنید و رضایت مندی مشتریان را جذب کنید.

مزایای استفاده از ردیاب خودروی یدک کش:

ردیابی ماشین یدک کش با استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس به شرکت شما این اجازه را می دهد که از ماشین خود و رعایت اصول رانندگی رانندگان یدک کش مطلع باشید.

اطلاعاتی که دستگاه ردیاب خودروی یدک کش به شما می گوید شامل:

باخبر بودن از مکان ماشین یدک کش و راننده آن در طول زمان کار، بنابراین شما می توانید به نزدیک ترین خودروی یدک کش خبر دهید و زمان انتظار مشتریان را کاهش دهید.

اگر راننده ماشین با سرعت رانندگی کند و برخلاف مسیر برنامه ریزی شده رانندگی کند شما می توانید سریعا مطلع شوید و نسبت به آن عکس العمل نشان دهید.

اطلاعات مسیری که توسط ردیاب خودروی یدک کش به شما داده می شود باعث انتخاب کوتاهترین مسیر و کاهش مسیرهای پیموده شده می شود که همین امر سبب کاهش سوخت  می شود.

چنانچه ماشین یدک کش برای استفاده های شخصی و غیر مجاز استفاده شود.

اگر ماشین یدک کش به سرقت رود با نصب ردیاب خودروی یدک کش این اطمینان خاطر را به خود می دهید که سریعا سارقان ماشین پیدا می شوند زیرا با این دستگاه شما از مکان دقیق ماشین مطلع می شوید.

ردیاب خودروی یدک کش راه حلی برای ردیابی ماشین شما

استفاده از دستگاه ردیاب خودروی یدک کش بسیار آسان است با نصب این دستگاه می توانید ایمنی ماشین و راننده خود را فراهم کنید و سریعا رضایت مندی مشتریان را جذب کنید.

تمام دستگاه های ردیاب جی پی اس شرکت پیام جی پی اس کاملا تست شده و فعال می باشد و شما می توانید هرجایی از ماشین خود آنرا نصب کنید.

ضمنا شما با داشتن اینترنت و گوشی های هوشمند ،تبلت یا لپ تاپ می توانید نرم افزار این دستگاه را روی این ابزارها نصب کنید تا از طریق آنها از مکان خودروی یدک کش مطلع شوید.

با توجه به مزایای ردیاب خودروی یدک کش شما می توانید دراسرع وقت این دستگاه را از شرکت ما خریداری کنید و روی ماشین های خود نصب کنید و امنیت و بهره وری و سود بیشتر را بدست بیاورید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا