ردیاب خودروهای داروخانه

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
۸-۳

ردیاب خودروهای داروخانه

ردیاب خودروهای داروخانه

هدف داروخانه ها این است که مطمئن شوند که مشتریان و بیماران داروهای مورد نیاز را برای زنده و سلامت ماندن دارند. مشتریان شما اغلب زمانی که بیمار هستند یا در بیمارستان بستری شده اند نیاز به شما دارند.

تحویل دادن داروهای تجویز شده به درب منزل شاید کاری باشد که شما مدنظر داشته باشید. زمانی که شما شرکتی داشته باشید که شامل چند خودروی تحویل دارو باشد دانستن اینکه این ماشین های تحویل دارو کجا هستند برای شما خیلی مفید هستند.

ردیاب داروخانه شما می توانید از صحت داروها به درب منزل بیماران یا ماشین های تحویل دارو به داروخانه ها مطلع شوید.

 

دستگاه ردیاب داروخانه می تواند در بسیاری جهات مفید باشد از جمله موارد زیر:

اگر ماشین شما دزدیده شود شما این شانس را دارید که سریعا ماشین خود را پیدا کنید.

اگر کارمند تحویل داروها به داروخانه یا درب خانه دیر کند شما می توانید با این دستگاه مطلع شوید که ماشین دچار مشکل فنی شده یا اینکه در ترافیک گیر کرده است.

شما می توانید با دانستن مسیرهای جاده در کاهش سوخت و نگهداری داروها برای تحویل برنامه ریزی کنید.

دستگاه ردیاب داروخانه تنها برای مصرف عده ای کم از شرکت ها نیست بلکه با توجه به قیمت معقول می توان این تکنولوژی را در دسترس همه قرار داد.با نرم افزار ردیاب داروخانه شما می توانید ماشین های خود را از روی گوشی های هوشمند یا تبلت یا کامپیوتر مدیریت کنید بدون آنکه پولی صرف استخدام کارمندی کنید و بخواهید آن را با ماشین های حمل دارو بفرستید که از صحت و سوق داروها مطلع باشد شما با اینکار راحت می توانید از جایی که ماشین هست مطلع و از بی خطر بودن جاده و سالم بودن داروها مطلع شوید.

بیماران شما شاید در روستا ها یا مکانهایی باشند که بسختی به دارو دسترسی داشته باشند شما با ردیاب داروخانه می توانید مطلع شوید که نزدیک ترین ماشین تحویل دارو به بیمار کجاست تا هرچه سریعتر دارو را به آنها برسانید و حتی باعث نجات دادن بیمار شوید.

ما برای اینکه شما در کسب و کار خود موفق و پیشرفت کنید حتما به شما می گوییم که برای ایمن شدن ماشین حمل دارو و جلب رضایت بیماران از ردیاب داروخانه استفاده کنید .

 

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا