ردیاب جی پی اس در عینک ایمنی

۹-۲

ردیاب جی پی اس در عینک ایمنی

ردیاب جی پی اس در عینک ایمنی

امروزه استفاده از فناوری جی پی اس آنچنان مورد استفاده قرار گرفته که در شرکت شانگ های اقدام به ساخت عینک ایمنی مجهز به فناوری ردیاب جی پی اس شده است. مسلما شما با فواید دستگاه ردیاب خودرو آشنا هستید و می دانید که می توانید با استفاده از این دستگاه مسیر جاده را پیدا کنید و حتی از میزان سرعت، سنسور دما، سنسور تکان دهنده و ریز حرکات ماشین مطلع شوید امروز شاهد نوعی دستگاه هستیم که استفاده از ردیاب جی پی اس در عینک ایمنی را ممکن کرده است شما می توانید با استفاده از ردیاب جی پی اس در عینک ایمنی از میزان سرعت ماشین، نقشه راه مطلع شوید.

یکی از فواید برجسته دستگاه ردیاب جی پی اس کنترل سرعت ماشین می باشد و اینکه می توانید تمام مسیر جاده را مشاهده کنید با پیشرفت علم شرکت شانگ های اقدام به ساخت نوعی عینک ایمنی کرده است که شما می توانید با گذاشتن عینک روی چشمان خود میزان سرعت ماشین را زیر نظر داشته باشید و حتی از نقشه جی پی اس استفاده کنید تا به راحتی مسیرها را طی کرده و کوتاهترین زمان ممکن برای رسیدن به مقصد را انتخاب کنید.

علاوه بر این شما می توانید با استفاده از این عینک پیام های تلفن را مشاهده کنید و در حین رانندگی نیازی به چک کردن گوشی خود ندارید. وجود عینکی که باعث فراهم شدن ایمنی رانندگی شود می تواند حائز اهمیت باشد این یک فناوری جدید در جهان می باشد زیرا خیلی از تصادفات در جاده به دلیل سرعت بیش از حد ماشین و همچنین استفاده از گوشی در هنگام رانندگی می باشد اینکه خیلی ها زمان رانندگی در حال خواندن پیامک ها می باشند باعث شده است که نگرانی هایی را به جای گذارد اما  به صورت کلی مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس در عینک ایمنی را با هم مطالعه می کنیم تا شما را با این عینک آشنا کنیم.

مزایای استفاده از ردیاب جی پی اس در عینک ایمنی:

کنترل سرعت:

یکی از دستگاه هایی که باعث می شود با خیال راحت سرعت ماشین را چک کنید دستگاه ردیاب جی پی اس می باشد امروزه شاهد استفاده از ردیاب خودرو می باشیم که به شما این اطمینان را می دهد که بتوانید با سرعت مجاز رانندگی کنید حال استفاده از ردیاب جی پی اس در عینک ایمنی این کار را برای شما راحت تر کرده است.

مسیریابی درست:

همیشه استفاده از تکنولوژی جی پی اس باعث می شود که شما مسیر را راحتر پیدا کنید.اینکه در دستگاه ردیاب خودرو، جی پی اس شخصی و حتی گوشی ها از جی پی اس استفاده می شود بخاطر این است که راحت می توانید مسیرها را پیدا کنید حال اینکه تکنولوژی جی پی اس در عینک ایمنی بکار رفته است خیلی پیشرفت شگرفی می باشد.

\سهولت در استفاده از گوشی:

اینکه خیلی از آمارها حاکی از این است که تصادفات بیشتری بخاطر استفاده از گوشی همراه می باشد مسلما یکی از دلایل استفاده از گوشی خواندن پیامک های گوشی در حین رانندگی می باشد با استفاده از عینک ایمنی دیگر نیازی نیست که یک نگاه به گوشی بیندازید و پیامک ها را بخوانید و یک چشمتان به رانندگی خودتان باشد بلکه با گذاشتن عینک روی چشمان خود سریعا می توانید پیامک ها را بخوانید. با اینکه منتقدان می گویند دریافت داده های زیاد باعث برهم زدن ذهن راننده می شود.اما اینکه بتوانید مستقیم جاده را نگاه کنید و پیام های گوشی را مطالعه کنید و اینکه بدون نگاه کردن به نقشه راهنما جاده ها مسیرها را نگاه کنید باعث بهبود در ایمنی شما در هنگام رانندگی می باشد.

اما باید بدانید که فعلا یک نسخه از این عینک ساخته شده است و تنها با مینی اتومبیل ها قابل استفاده می باشد و شما نمی توانید از این عینک در هر ماشینی استفاده کنید. وجود ردیاب جی پی اس باعث سهولت در کار شما در هنگام رانندگی می شود.

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا