ردیاب برای نانوایی و شیرینی پزی ها

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
۴-۳

ردیاب برای نانوایی و شیرینی پزی ها

ردیاب برای نانوایی و شیرینی پزی ها

چنانچه شما در کسب و کار توزیع موادغذایی تازه همچون نان و شیرینی و انواع کیک ها هستید و برای شما تحویل به موقع آنها به مشتری بسیار مهم است به شما پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا آخر بخوانید تا ازمزایای استفاده از ردیاب درنانوایی ها و شیرینی پزی ها مطلع شوید.

شهرت شما بعنوان نانوایی یا شیرینی پزی به تحویل به موقع وتازه محصولات شما بستگی دارد. اگر شما کارتان تحویل به موقع انواع نان مثل سنگگ و بربری یا…به درب منزل مشتریان است یا اینکه شغل شما تحویل انواع شیرینی ها و کیک ها برای مجالس عروسی و جشن تولدمی باشد حتی یک تاخیر جزئی در رسیدن این محصولات به درب منزل می تواند در کار شما تاثیر گذار باشد زیرا شما تنها زمانی می توانید مشتریان را خوشحال و راضی ببینید که محصولات را به موقع و تازه به دست آنها برسانید.

افراد زیادی هستند مانند پزشکان، بازیگران سینما، فوتبالیست ها یا مشاغلی دیگر که به دلیل کمبود وقت نمی توانند به نانوایی ها مراجعه کنند یا شاید حوصله صف های شلوغ درب نانوایی ها باعث می شود که به کسانی که در کار تحویل نان به درب منزل هستند زنگ بزنند وبدون دردسر و تلف کردن وقتشان نان تازه تحویل بگیرند یا حتی افرادی هستند که در مراسم خاص یا مجالس عروسی یا جشن تولد ها به دلیل مشغله ی زیاد که دارند ترجیح می دهند به شیرینی پزی ها زنگ بزنند و شیرینی یا کیک مورد نظر خودشان را سفارش دهند بنابراین اگر کار شما توزیع محصولات غذایی تازه به درب منزل مشتریان است حتما از ردیاب جی پی اس استفاده کنید زیرا تنها روشی که باعث کاهش تاخیر سفر و کاهش سوخت و ردیابی کردن ماشین شما می شود استفاده از ردیاب جی پی اس است.

برای شرکت ها و شغل هایی که کارمندان و ماشین های زیادی در اختیار دارند ما برای ردیابی کردن ماشین ها و چک کردن کارمندان و همچنین حصول اطمینان از تحویل به موقع و آنی محصولات غذایی استفاده از ردیاب جی پی اس را پیشنهاد می کنیم.

 

مزایای استفاده کردن از ردیاب جی پی برای نانوایی و شیرینی پزی:

دستگاه ردیاب جی پی اس می تواند روی ماشین های تحویل شیرینی نصب شود و شما را از تحویل به موقع آنها مطلع کند.

زمانی شما می توانید اعتماد مشتری را جلب کنید که با تحویل به موقع محصولات و مواد عالی این اطمینان را به آنها دهید و اینکه با نصب ردیاب جی پی اس روی ماشین ها می توانید از زمان تحویل محصولات باخبر و از زود یا دیر رسیدن محصول مطلع شوید و مشتری را با خبر کنید.

درصورتی که ماشین تحویل محصولات در ترافیک گیر کرده باشد یا اینکه دچار مشکل فنی شده باشد شما سریعا با خبر می شوید و اگر ماشین به سرقت رود شما سریعا می توانید سارقان را پیدا کنید و اعمال قانون کنید.

کاهش سوخت و کاهش کارمندان و نظارت بر عملکرد کارکنان فاکتورهای بهتر بودن یک نانوایی یا شیرینی پزی است که با نصب ردیاب جی پی اس این کار محقق می شود.

با نصب ردیاب جی پی اس روی ماشین های تحویل شما قادر به مشاهده مکان دقیق آنها توسط کامپیوتر، تبلت یا گوشی های هوشمند خود هستید.

با توجه به مزایای ردیاب جی پی اس برای نانوایی و شیرینی پزی شما می توانید دراسرع وقت این دستگاه را از شرکت ما خریداری کنید و روی ماشین های خود نصب کنید و امنیت و بهره وری و سود بیشتر را بدست بیاورید.

 

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا