ردیاب برای ماشین های تحویل کالا

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
۳-۳

ردیاب برای ماشین های تحویل کالا

ردیاب برای ماشین های تحویل کالا

شرکت های زیادی هستند که کار آنها تحویل کالا به درب منزل می باشد مانند ماشین های اداره پست یا شرکت هایی که اجناسی را از طریق سایت به فروش می رسانند و در هر شهری نمایندگانی دارند که اجناس را به درب منزل شما می رسانند یا حتی شرکت هایی وجود دارند که کارشان توزیع کالاهایی مانند مواد غذایی یا پوشاک به سوپر مارکت ها می باشد. بنابراین تحویل سالم کالاها به درب منزل یا مغازه ها از مکانی به مکانی دیگر خیلی برای شرکت ها مهم می باشد و این بدین معناست که کارفرماها انتظار دارند که بی کفایتی در تحویل کالاها مانند شکستن یا دیر رسیدن کالاها صورت نگیرد و ما برای حل این مشکل شما ردیاب برای ماشین های تحویل کالا را توصیه می کنیم .

نیازهای کسب و کار:

به چه روش هایی می توانید به صورت کار آمد و موثرتری خدمات تحویل کالا را انجام دهید؟

چگونه می خواهید از تمام کالاهایی را که باید تحویل دهید نگه داری کنید؟

چه اطلاعاتی راجب عادت های کاری کارمندان خود نیاز دارید؟

مفهوم:

دستگاه ردیاب برای ماشین های تحویل کالا می تواند یک نوع راه حل برای شرکت های تحویل کالا باشد. با نصب ردیاب برای ماشین تحویل کالا می توانید از مکان ماشین ها مطلع شوید و از صحت و سلامت کالا با خبر شوید.

هر دستگاه ردیاب برای ماشین های تحویل کالا می تواند به صورتی سفارش دهی شده با مشخصات و اطلاعات ورودی بر روی پلت فرم ها که موقعیت مکان ها را نشان می دهد خریداری شود. همچنین هشدار دهنده سفارشی با توجه به موقعیت مکانی و جغرافیایی روی این دستگاه می باشد.

نحوه کار کردن دستگاه ردیاب برای ماشین های تحویل کالا:

خدمات تحویل نیازمند مقدار زیادی سازماندهی، برنامه ریزی و اجرا صحیح می باشد.با استفاده از ردیاب ماشین های تحویل کالا مدیران تحویل کالا همیشه می توانند از محل کالا های خود مطلع باشند.با استفاده از دستگاه ردیاب می توان وسایل نقلیه همچون کامیون، اتوبوس یا حتی ماشین های اسباب بازی بچه ها را ردیابی کرد و از موقعیت مکانی آنها مطلع بود. سنسورهای سوخت، باز و بستن در می تواند برای حفظ امنیت بیشتر ماشین روی آنها نصب شود. با وصل کردن سنسور به درب ماشین چنانچه در هنگام رانندگی درب ماشین شما باز شود و کالاها بیرون بریزند سریع صدای هشدار روشن می شود و شما از باز شدن ماشین مطلع می شوید.

سنسورهای استفاده شده در ردیاب ماشین تحویل کالا شامل:

سنسور سوخت

سنسور حسگر دما

سنسور باز و بستن درب خودرو

سنسور حسگر حرارتی

با استفاده از ردیاب برای ماشین های تحویل کالا شما می توانید با خیال راحت و آسوده امنیت ماشین را تامین کنید زیرا با نصب این دستگاه اگر ماشین شما دزدیده شود شما در کمتر از یک دقیقه می توانید ماشین را پیدا و سارق را بگیرید.همچنین از فواید دیگر ردیاب ماشین تحویل کالا این است که شما می توانید راحت تر برنامه ریزی کنید و زمان تحویل کالا را تخمین بزنید و خیلی سریع کالا ها را تحویل مشتری دهید تا رضایت خاطر آنها را بدست آورید.

با توجه به مزایای ردیاب برای ماشین های تحویل کالا شما می توانید دراسرع وقت این دستگاه را از شرکت ما خریداری کنید و روی ماشین های خود نصب کنید و امنیت و بهره وری و سود بیشتر را بدست بیاورید.

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا