ردیابی افراد با پاوربانک

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی

ردیابی افراد با پاوربانک

کمتر شخصی را میتوان یافت که با دیدن ظاهر یک پاوربانک بتواند چنین تصوری داشته باشد که از آن میتوان به عنوان ردیاب نیز استفاده نماید و این مزیت مهمی برای یک ردیاب پدید آورده که براحتی با قراردادن در کیف و خودرو میتوان برای ردیابی از آن استفاده نمود و در صورت سرقت کیف یا خودرو با توجه به کم بودن احتمال شناسایی آن به عنوان ردیاب توسط سارقان، خیلی سریع به موقعیت مکانی سارقان دسترسی پیدا کرد.

طراحی ردیاب در قالب پاوربانک بستر مناسبی جهت مصارف امنیتی برای این محصول پدید آورده که با استقبال کم نظیری در میان مصرف کنندگان مواجه گردید. دارا بودن سنسور تشخیص حرکت، با کارایی مدیریت ارسال اطلاعات و کاهش مصرف انرژی ، مدت زمان کارکرد بیش از ۳۰ روز، مسیریابی دقیق و قابلیت شنود این محصول سبب شده است که ردیاب پاوربانکی، یک محصول ایده آل جهت بسیاری از مصارف شناخته و مورد استفاده قرار گیرد.

بیشترین موارد مصرف ردیاب پاوربانکی چیست؟

شاید بتوان به عنوان اولین و پرکاربردترین مورد استفاده ردیاب پاوربانکی به موقعیت یابی افراد و خودرو ها بصورت کاملا نامحسوس اشاره نمود علاوه بر این کم بودن احتمال شناسایی این مدل پاوربانک به عنوان ردیاب توسط سارقان، خیلی سریع به موقعیت مکانی سارقان می توان دسترسی پیدا کرد.

دومین مورد استفاده این محصول برای صاحبان مشاغلی می باشد که با کرایه خودرو و وسایلی این چنینی سرکار داشته و یا جز مدیران یک شرکت و سازمان هستند که از استفاده شخصی کارمندانشان از خودروهای شرکت شاکی بوده و یا نیاز به نظارت کارمندان در زمان ماموریتشان دارند، برای رفع چنین مشکلاتی کافی است این ردیاب را در داشبورد، صندوق عقب و یا مکانی دیگر به صورت مخفی قرار دهند و پس از آن با استفاده از تلفن همراه خود و یا سامانه ردیابی به گزارشاتی چون مسیریابی آنلاین ، میزان سرعت خودرو ، مسافت طی شده و مدت زمان توقف در هرمکان و بسیاری گزارشات دیگر، از این دست دسترسی داشته باشند، همچنین در صورت تمایل به استفاده از قابلیت شنود دستگاه، میتوانند شنودی از محیط قرارگیری ردیاب در آن دریافت نمایند.

کاربرد دیگر ردیاب پاوربانکی در موقعیت یابی و حفاظت از کودکان، سالمندان و سایر افراد خانواده بوده ، همچنین افراد میتوانند در مسافرت های دور و نزدیک خود برای ردیابی محموله ها، ساک و چمدان های خود نیز از آن استفاده نموده و در هر لحظه از موقعیت مکانی موردنظر اطلاع یابند. در واقع میتوان گفت کاربرد ردیاب برای افراد خانواده هردو جنبه امنیتی و استفاده به عنوان پاوربانک را پوشش می دهد.

 

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا