استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی

استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس

استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس

امروزه ردیاب جی پی اس باعث بهبود حمل و نقل عمومی شده است. وسایل حمل و نقل عمومی برای مدت طولانی است که مورد استفاده قرار می گیرند و اتوبوس های عمومی جز وسایل حمل و نقل عمومی می باشند. این روزها تعداد زیادی از خطوط اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس استفاده می کنند. حقیقت این است که ردیاب جی پی اس  می تواند دستگاهی فوق العاده برای صنعت حمل و نقل عمومی باشد.

استفاده از اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس می تواند به نظارت اتوبوس ها و مسیر ها کمک کند و این نظارت باعث می شود که اتوبوس ها ازمسیرهای کارآمد تری استفاده کنند. در این جا چندتا از مزایای استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس که شامل نقشه ها، هشدار و گزارش می باشد بررسی می کنیم.

مزایای استفاده از اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس

نقشه ها:

مسافران از دانستن محل دقیق اتوبوس ها به لطف استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس با نقشه زنده لذت می برند. مسافران قادر به دیدن زمان و مکان دقیق اتوبوس ها به مقصد مورد نظر و همچنین تخمین زدن زمان رسیدن به محل مورد نظر خود هستند. استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس باعث می شود که از شرایط ترافیک در ایستگاه بعدی با خبر باشند زیرا ردیاب جی پی اس گزارش کاملی از این وقایع می دهد.

هشدار:

ردیاب جی پی اس دارای هشدار دهنده ای هستند که بسیار مفید می باشد و به آنها کمک می کند که در مسیر تعیین شده حرکت کنند و چنانچه اتوبوس ها از این مسیر مشخص خارج شوند به رانندگان هشدار دهد.استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس باعث می شود که درصورت رخ دادن اشتباهی از صورت رانندگان، مدیران اتوبوسرانی متوجه این اشتباه شوند زیرا مدیران اتوبوسرانی دارای دستگاه های هشدار دهنده ردیاب جی پی اس هستند و تمام اطلاعات دقیق و مکان و حرکت دقیق اتوبوس های عمومی را زیر نظر دارند و این باعث می شود که همه اتوبوس ها طبق عوامل تعیین شده حرکت کنند و نظم دقیق حکم فرما شود و این ها به مدیریت کمک می کند.

گزارش :

اطلاعات تحلیلی چون استفاده از سوخت،ترمز، سرعت رانندگی و… می تواند توسط ردیاب جی پی اس ارائه شود. این اطلاعات می تواند به خوبی مورد استفاده قرار گیرد و آن شامل قضاوت عملکرد رانندگی، کاهش هزینه سوخت اتوبوس و یاد آوری زمان تعمیر و نگهداری اتوبوس های عمومی می باشد.

دشوار نیست که ببینید مزایای ردیاب جی پی اس باعث بهبود ارتباط بین اعزام کننده گان و رانندگان می باشد و همچنین استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس باعث می شود که به مسافران کمک کند که زمان دقیق رسیدن به مقصد خود را تخمین زنند این برای مسافرانی که در شهرهای بزرگ چون تهران و کرج و اصفهان و مشهد و.. زندگی می کنند و ترافیک زیادی در این شهر ها وجود دارد کمک شایانی کند و استفاده اتوبوس های عمومی از ردیاب جی پی اس باعث می شود که مسافران بیشتری با توجه به مزایای ردیاب جی پی اس به وسایل حمل و نقل عمومی روی بیاورند و روی آنها سرمایه گذاری کنند.

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ رول کالا